didem-kayan-event-entertainment-planner-hakkimizda

1992 yılından bugüne, Didem Kayan ve ekibi olarak marka kişiliklerine uygun, entegre etkinlik yönetimi planlıyor, kişiye özel ve kurumsal organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Çağın getirdiği tüm yenilikleri ve güncel eğlence anlayışını tecrübelerimiz ile harmanlayıp konseptlerimize taşıyor, acente/ajanslara, kurumlara, AVM’lere, beklentilerini tam karşılayacak hizmetler sunuyor, talep/hizmet dengesini maksimumda tutuyoruz.

Eğlenceyi, misafirlerimizin geçirdiği her dakikadan hoşnut kalması olarak algılıyoruz ve bütüncül, hedef kitleye hitap eden, konseptin özelliklerini her saniye hissettiren bir yaklaşımı benimsiyoruz.

DİDEM KAYAN EVENT & ENTERTAINMENT PLANNER

Kişilerin veya kurumsal firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştireceği organizasyonlarda danışmanlık hizmetleri içinde;

  • Etkinlik için en ideal mekan önerileri.
  • Etkinliğin yaratıcı görsel tasarımları ve basılı malzemeleri.
  • Teknolojik altyapılı sahne şovları.
  • Fuaye aktiviteleri.
  • Atölye önerileri.
  • Etkinlik mekanının dekorasyon tasarımı ve uygulamaları.
  • Konuk iletişimi ve hosting yönetimi.

Didem Kayan ve ekibi olarak en doğru etkinlikleri, kurumların ya da kişilerin beklentilerini doğru analiz ederek, yaratıcı fikirler ile sıfır hata payı bırakacak şekilde, 360 derece örerek planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Kişisel veya kurumsal firmalar için iç ve dış iletişim etkinlikleri, düğün & davet organizasyonları, bayi toplantısı, yıl sonu davetleri, piknik organizasyonları, ramazan ayı etkinlikleri, personel geceleri, açılışlar planlıyor ve uyguluyoruz.

Konsept çalışması dahilinde, sahne şovları, sanatçı, orkestra ve alternatifleri, workshoplar, insan kaynakları temini, performans gruplarının farklı konsepte özel tasarlanmış şovlarını planlayıp, organize edip uyguluyoruz. Tüm bu içerikleri genel konsept çatısı altında planlıyor, müşterilerimizin ve konuklarımızın memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Bizi Arayın
+90 533 429 98 78
E-Mail
didem@didemkayan.com
Instagram
@didemkayanevent
Facebook
@didemkayanevent
Youtube
@didemkayan
Linkedin
@didemkayan