Konsept Parti Organizasyonu, doğum günleri, baby shower, diş buğdayı, bekarlığa veda gibi günlerde tamamen kişiye özel hazırlanan etkinliklerdir. Organizasyon şirketleri, Konsept Parti Organizasyonunu planlarken söz konusu kişinin hayalini, zevkini göz önünde bulundurarak kendini özel hissedeceği bir organizasyon tasarlamaktadırlar.

Özellikle çocuk doğum günü Konsept Parti Organizasyonu hazırlığında çocuğun hayalindeki kahraman, ortam, meslek gibi istek ve zevklerine uygun mekan, kostüm, pasta, süslemeler ve konsepte uygun farklı etkinlikler seçilmektedir. Çocuğun hayal alemi bu özel gününde ona yaşatılmakta ve bunu arkadaşları ile paylaşması sağlanmaktadır. Böyle bir Konsept Parti Organizasyon hazırlamak profesyonel ve deneyimli bir ekibin işidir. O yüzden organizasyon firması seçerken iyi araştırmak ve istekleri net bir şekilde ifade etmek gerekir.

Baby shower organizasyonları da bebeğin cinsiyetine göre annenin zevki tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. Sonrasında da doğum odası konsepti belirlenerek doğum yapılacak güne kadar hazırlıklar tamamlanmaktadır.

Antalya Kurumsal Organizasyon
Antalya Kurumsal Organizasyon

Konsept Parti Organizasyonu en çok bekarlığa veda partilerinde talep edilmektedir. Bu partiler kız kıza ya da erkek erkeğe olacağı için parti süsleme malzemeleri de farklıdır. Kostümlü partiler, esprili materyaller, konsepte uygun tasarlanmış gelin ve nedime taçları, bileklikleri, dövmeler, konuşma balonları, kuşaklar, tefler, masa süsleme malzemeleri ile Konsept Parti Organizasyonu hazırlanmaktadır. Aynı şekilde damat ve sağdıçları içinde kostüm, mekan süslemesi ve damada özel etkinlikler düzenlenmektedir.

Konsept Parti Organizasyonunda özel hazırlanmış konsepte uygun süsleme malzemeleri kullanılmaktadır. Temalı tabaklar, bardaklar, peçeteler, masa örtüsü, flama, konfeti, şapka, maske, balonlar kullanılmaktadır. İsme özel tasarımlarda organizasyon şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Konsept Parti Organizasyonu yapılacak mekan asma süslerle süslenir. Ev, cafe, restoran ya da bahçede düzenlenecek partiler için kiralık konseptler de bulunmaktadır. Özellikle çocuk doğum günleri için bu hazır konseptler kiralanabilmektedir.

Çocuklar ve yetişkinler için Sürpriz Konsept Parti Organizasyonu da en çok talep edilenler arasındadır. Çocukların hayallerinin çizgi filmini canlandırarak ona sürpriz yapmak unutulmaz bir armağan olacaktır. Aynı şekilde sevgili, eş, arkadaş için de hayallerini gerçekleştirecek sürpriz Konsept Parti Organizasyonu ile onları mutlu etmek çok kolay olacaktır. Kıbrıs kurumsal etkinlik için tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment